Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Nejen proto si za cíl klademe uspokojit veškeré požadavky našich zákazníků, a tím jim zpříjemnit práci a pobyt v kuchyni.

Zákazníkovi připravíme kompletní servis od vypracování grafického návrhu, kalkulace, dopravy a montáže v místě určení. Montáž kuchyní provádí naši zaměstnanci s dlouholetou praxí v oboru.

Jsme zakázková výroba s vlastní výrobou, proto není žádný rozměr skříňky kuchyňské linky atypický a není za něj účtován zákazníkovi příplatek. Kuchyňské skříňky jsou vždy dodávané ve složeném stavu.

Dbáme na kvalitu použitých materiálu zajišťujících dlouhou životnost. Na výrobu korpusů používáme kvalitní lamino desky tloušťky 18 mm a hrany olepujeme odolnou hranou ABS.

Závěsy v rychloupínacím provedení s plynulým dovřením a plnovýsuvné zásuvky s plynulým dovřením, stejně jako různé typy výklopů horních skříněk Blum nebo Hettich s doživotní zárukou Vám zajistí bezproblémovou funkčnost. Praktický drátěný program Vám usnadní přehled a zvýší funkčnost kuchyně. Pro náročnější zákazníky máme připraveno elektrické otvírání zásuvek nebo výklopů.

Dvířka našich kuchyní mohou být zhotoveny z masivního dřeva, dýhované, foliované, laminované, laminované s hliníkovým olemováním hran a hliníkové se skleněnou výplní.

Pracovní desky z odolných materiálu v mnoha odstínech podtrhnou krásu Vaši kuchyně.

Vaší kuchyňskou linku doplníme úchytkami, odpadkovými koši, dřezy, drtiči odpadu, bateriemi, zásuvkovými rozdělovníky a vhodným osvětlením.

Samozřejmostí je i dodání a osazení spotřebiči všech dostupných značek na českém trhu.

Pokud potřebujete další informace, poradit s výběrem materiálu, uspořádáním, zaměření nebo cenovou nabídku, navštivte nás na naší vzorkové prodejně v Havlíčkově Brodě v Kraji Vysočina.

Co budete potřebovat pro vypracování návrhu kuchyně:

  • půdorys místnosti a výšku stropu
  • velikost a umístění oken, dveří, topení
  • výšku parapetu od podlahy
  • umístění el. rozvodů, rozvody vody, plynu, odtahu pro digestoř (pokud jsou již provedeny)
  • materiál stěn, dezén a druh podlahové krytiny

V případě, že připravujete rekonstrukci nebo provádíte novostavbu a navštívíte nás v dostatečném předstihu, vypracujeme Vám přesný projekt instalací budoucí kuchyně.